OBAVIJESTI I NAJAVE

PODIJELI S ONIM KOJI NEMA (Lk3, 11)

3. nedjelja Adventa nedjelja je Caritasa.

posvećena je odlukom hrvatskih biskupa, djelotvornoj ljubavi - Caritasu. Stoga danas na poseban način svoje misli i djela posvećujemo potrebitima u našim obiteljima, u našim župnim zajednicama, u Domovini, u svijetu. Materijalni darovi koje danas prikupimo bit će usmjereni obespravljenim i socijalno ugroženim pojedincima i obiteljima kojima Crkva pomaže kroz mrežu župnih, biskupijskih i nacionalnih Caritasa. Kao i svake nedjelje dat ćemo i svoj duhovni dar i prilog moleći za one koji nemaju, za sve one koji nas trebaju.

Vaše priloge možete dati i na tel. broj 060 9010 ili uplatiti na IBAN  HR05 23400091100080340. Hvala!

Božićna Sveta Ispovijed, subota 22.12.2018. od 15.30-16.30!

Ispovijed za starije i bolesne - srijeda od 09.30, zupnik dolazi po pozivu

Kroz zimske školske praznike vjeronauka neće biti. Ponovo početkom drugog polugodišta.

BISKUPIJSKO HODOČAŠĆE U SVETU ZEMLJU OD 12.03.-19.03.2019.

**************************************

I osobe koje boluju od celijakije imaju priliku primiti sv. pričest!

Kako se približava 300-godišnjica štovanja Gospe od Kapelice, Župni ured priredio je medaljone s likom Pohođenja BDM Elizabeti. Medaljoni su srebrni, za sada, i mogu se kupiti u Župnom uredu!

Tuesday the 18th. Sva prava pridržana © Župa Uznesenja BDM Rogoznica 2008-2017