Molitva Majci Božjoj Gospi od Kapelice

Molitva čudotvornoj Majci Božjoj Gospi od Kapelice

 

O, Marijo! Ti najponiznija! Ti najsavršenija! Ti najljepša! Ti najmilostivija! Ti najodanija kćerka Boga Oca!

Ti Majka Boga Sina! Ti zaručnice Duha Svetoga! Ti djeliteljice svih milosti! Ti utješiteljice svih žalosti!

Ti upraviteljice na svako dobro! Ti zagovornice i nado naša! Ti utočište i blago naše!

Ti sjajna zvijezdo sreće naše! Ti ružičasta stazo spasenja našega! Budi uvijek mila Majka naša! Te kako si pohodila svetu Elizabetu, rodicu Tvoju, tako pohodi stanove siromašnih srdaca naših, da ne ugasne u njima onaj žar ljubavi i ustrajne odanosti napram Tebi jedinome Sinku Tvome, Kristu Kralju Spasitelju i Otkupitelju našemu, Njegovome Božanskome Srcu prepunome ljubavi za svakoga.

Usliši nas, o Majko, i ne dopusti, da uzalud po Tebi bude odabrano naše mjesto za stan Tvoje miline pune svete Prilike Pohođenja, koja se je na čudnovati način našla na Gradini 1722. godine i udomila se , ne samo kao čuvarica mjesta, nego i neumrlih duša naših. Usliši naše molbe,vidi naše jade i suze i povedi nas jednoć u rajsko blaženstvo! AMEN!

Razni sadržaji

Friday the 19th. Sva prava pridržana © Župa Uznesenja BDM Rogoznica 2008-2017