Ljubav je dobrostiva

Svjedoci smo potresnih slika posljedica razornog potresa u Petrinji, Sisku, Glini i svim okolnim mjestima Sisačko - moslavačke županije. Srca i misli svih nas upućeni su napaćenom narodu koji je u trenutku ostao bez ičega. Posebno, naše su molitve s obiteljima nesretno stradalih građana. Solidarnost ljudi, pomoć, nesebična ljubav u najkritičnijim trenutcima nadvladat će sve i opet ćemo pomoću Božjom izgraditi kuće, domove, bolnice, crkve ... vratiti osmijehe na lica ljudi.

Tebe, dakle, molimo pomoć svojim slugama,

koje si otkupio dragocjenom krvlju.

Po preporuci, oca biskupa Tomislava, sva milostinja Bogojavljenja, bit će upućena Caritasu Sisačke biskupije na čiji račun možete i osobno uplatiti dragovoljni prilog! U našoj župi na Bogojavljenje sakupljeno je 10.180,00 kn koje će biti proslijeđeno Caritasu Sisačke biskupije. Prije toga, uplaćeno je 5.000,00, iz Podorljaka 900,00 dakle, sveukupno skupljeno do sada, 16.080,00 kn!

Hvala svim vjernicima, svakom pojedincu, koji se odazvao i koji je svojim darom pomogao.

Bog nas tješi da bismo i mi mogli tješiti sve koji su u nevolji!

ŽIRO RAČUN: HR1024070001100357106 (OTP banka)

SWIFT KOD OTPVHR2X

Wednesday the 20th. Sva prava pridržana © Župa Uznesenja BDM Rogoznica 2008-2017